100Pcs/Многу Antistatic Алуминиум Складирање Торба Zip Заклучување Resealable Анти-Статички Торбичка за Електронски Додатоци Пакет Кеси
Ново - 5 %

100Pcs/Многу Antistatic Алуминиум Складирање Торба Zip Заклучување Resealable Анти-Статички Торбичка за Електронски Додатоци

Залиха
DEN 234.24
DEN 223.00
Износот:


Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Декларираните карактеристики

Големина:
6x9, 8x12, 9x13, 10x15, 11x15
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Број На Модел На:
Отворете Врвот Anti-static Storage Торбичка ESD Анти-Статички Торба
Производот:
Antistatic Оклопна Пластични Електронски Пакет Торба
Спецификација:
100Pcs
Капацитет:
100pcs

Поврзани производи