2018 Кофа шапка Пешачење Кампување Стакло Шапка УВ Заштита Лицето Вратот Маска Риболов Сонцето Protcet Капа Лето Возење Велосипед Капи Човек Жена
Ново - 30 %

2018 Кофа шапка Пешачење Кампување Стакло Шапка УВ Заштита Лицето Вратот Маска Риболов Сонцето Protcet Капа Лето Возење Велосипед

Залиха
DEN 474.24
DEN 332.00
Износот:


Ве молиме имајте во предвид : прирачник за мерење, големината на Производот во 1-3cm грешка. Ве молиме да се разбере.
Под влијание на светлината, камери и ги прикажува, постои мала разлика во сликата бојата и производ во боја.
2017 Кофа шапка Пешачење Кампување Стакло Шапка УВ Заштита Лицето Вратот Маска Риболов Сонцето Protcet Капа Лето Возење Велосипед Капи Човек Жена

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
TYM046
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MAOCWEE
Пол:
Унисекс
Types1:
Отворено пешачење шапка
Types2:
Очила шапка
Types3:
Анти-УВ сончање шапка
Types4:
Риболов пешачење шапка
Types5:
летно сонце шапка
кофа шапка:
Риболов Сонцето Protcet Капа

Поврзани производи