Случај Ракав За Google Nexus 10 инчен Таблет Заштитна Маска за Кожа Стојат Случај За Nexus10 N10 10.1 СТП Заштитник Ракав Торбичка
Ново - 5 %

Случај Ракав За Google Nexus 10 инчен Таблет Заштитна Маска за Кожа Стојат Случај За Nexus10 N10 10.1 СТП Заштитник Ракав Торбичка

Залиха
DEN 535.20
DEN 508.00
Износот:


На таблет компјутерот поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Google Nexus 10 】10.1 инчен
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

Декларираните карактеристики

Функција:
Капка отпор,Shockproof
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Моден
Број На Модел На:
За Google Nexus 10
Материјал:
Faux Кожа
Апликацијата Лаптоп Големина:
10
Бренд Име:
HUWEI
Модел Компатибилност:
За Google Nexus 10
Ширина:
18cm
Компатибилен Бренд:
Google
Должина:
25cm
Тип:
Sleeve/Торбичка

Поврзани производи