1PCS Прилагодливи Спортски Коленото Влошки Patella Поддршка Заштитник Отворено Салата Пешачење, Трчање Маратон Кошарка Patellar Заштита
Ново - 18 %

1PCS Прилагодливи Спортски Коленото Влошки Patella Поддршка Заштитник Отворено Салата Пешачење, Трчање Маратон Кошарка Patellar

Залиха
DEN 129.12
DEN 106.00
Износот:


1 PCS Прилагодливи Спортски Коленото Влошки Patella Поддршка Заштитник Отворено Салата Пешачење, Трчање Маратон Кошарка Patellar Заштита ( 1 PCS,не 1 Пар)
Големина : слободни,прилагодлив,одговараат за различни видови на коленото тип

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
HX012
Бренд Име:
Aolikes
Возраст:
Возрасни
Материјал:
ОК крпа+ ЕВА

Поврзани производи