NeoThinking За Xiaomi MiPad 1/2/3 Ми Подлога 1/2/3 Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот
Ново - 8 %

NeoThinking За Xiaomi MiPad 1/2/3 Ми Подлога 1/2/3 Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 837.12
DEN 770.00
Износот:


Neo Thinking За Xiaomi Mi Pad 1/2/3 Ми Подлога 1/2/3 Екран на Допир + LCD Digitizer Собранието Бесплатен Превозот

Декларираните карактеристики

боја:
MiPad 1 Собрание, MiPad 2 Собрание, MiPad 3 Собрание, MiPad 1 Допир, MiPad 2 Допир, MiPad 3 Допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
За Xiaomi MiPad 1/2/3 Ми Подлога 1/2/3
Бренд Име:
NeoThinking
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi

Поврзани производи