100unit/торба инјектор за Гориво поправка комплет вклучувајќи инјектор за гориво филтер о-прстен пластични миење pintle капа за бош 0280150415

100unit/торба инјектор за Гориво поправка комплет вклучувајќи инјектор за гориво филтер о-прстен пластични миење pintle капа

Залиха
DEN 1869.60
Износот:


ОПИС :
100unit/торба инјектор за Гориво поправка комплет вклучувајќи инјектор за гориво филтер о-прстен пластични миење pintle капа за бош 0280150415
одговара за автомобил suitble bmw E36/Е34/M50/s50 на унодц
одговара за бош млазницата oem : 0280150415 услуга за полнење
вклучувајќи текови :
делови нема. големина на забелешка
микро филтер-108б законот за авторски 14*6*3мм за bosch инјекторите
viton о прстени-2012 7.52*3.53 мм за универзална инјекторите
viton о прстени-2012 7.52*3.53 мм црна и кафеава
пластични миење-3009 13.2*2*8мм портокал ,исто така и за бош инјектор
пластични миење-3019 12.8*8*3мм портокал или црна ,asnu09
И поправка алатка 4001 T
ПАКЕТ :
Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .
100pcs по делови во zip-заклучување кеса ,потоа го ставаат во тетрапак
Или во зависност од вашиот пакет.
како слика ,но ќе се промени според вистинските делови и quanlity.
ИСПОРАКА & ПРЕВОЗОТ :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.
Време на испорака : 1-10 дена откако доби на вашата исплата .
прво ние треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса. Така ќе треба да се почека во рок од 2-7 дена по што се става ред ,и тогаш, ние ќе им даде на вашиот следење БР.
.Pls означи вредноста за дестинација царинење кога ќе ја поставите вашата цел на линија. Без вашата забелешка, ние обично се покаже ИНЈЕКТОР за ГОРИВО ДЕЛОВИ или АВТО ДЕЛОВИ и пишување пониска комерцијална вредност и испрати стоката во време,како и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење.
Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рок од 35 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да се испита.
ПЛАЌАЊЕ :
Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.Ви благодариме
1. ЗАЧУВАМ
2. СМЕТКА
3.PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ :
Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали.
Ви благодариме за вашето пребарување
НИЕ ASLO ГО ПРОДАДЕ МНОГУ DIFFIRENT ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ

Декларираните карактеристики

Ford Модел:
C-Max
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Должина:
X
Материјал Тип:
X
C-Max-Година:
2013
Бренд Име:
ayounes
is_customized:
yes
ДЕЛОВИ НЕ СЕ:
RK004
ОДГОВАРА ЗА:
E36,Е34,M50.S50 на унодц
ОЕМ Бр.:
0280150415
Автомобил Производител:
BMW

Поврзани производи