Smiry 1pc Нови Пристигна V Деколте, Везови Голема Прекрасна Чипка Деколте Ткаенина DIY Чипка Јака Ткаенина За Шиење Материјали Занает
Ново - 20 %

Smiry 1pc Нови Пристигна V Деколте, Везови Голема Прекрасна Чипка Деколте Ткаенина DIY Чипка Јака Ткаенина За Шиење Материјали

Залиха
DEN 149.28
DEN 120.00
Износот:


1)Големина : Како фотографија
2)Материјал : Полиестер
3)Боја : Црна / Бела

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
31 cm
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LS0077
Бренд Име:
smiry
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер
боја:
Црно-Бело
Материјал:
Полиестер
Големина:
(31 * 42)cm
Тип:
Чипка
Употреба:
облека декорација
Количина:
1 Парче
Техника:
Извезена
погоден:
жените & девојки

Поврзани производи