Новата Популарна Капи Жените Beanies Капи за на Пролет и Есен, Плетени со волна fashional Злато Сребро Свила Капи Gorros Skullies
Ново - 20 %

Новата Популарна Капи Жените Beanies Капи за на Пролет и Есен, Плетени со волна fashional Злато Сребро Свила Капи Gorros Skullies

Залиха
DEN 446.88
DEN 358.00
Износот:


Ве молиме имајте во предвид : прирачник за мерење, големината на Производот во 1-3cm грешка. Ве молиме да се разбере.
Под влијание на светлината, камери и ги прикажува, постои мала разлика во сликата бојата и производ во боја.
Новата Популарна Капи Жените Beanies Капи за на Пролет и Есен, Плетени со волна fashional Злато Сребро Свила Капи Gorros Skullies

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Волна
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TM010
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Бренд Име:
MAOCWEE
Зимски капи човек:
Жените есен зима шапка
Жените Капа:
Beanies
Капа за девојка:
Девојка зима пријатна за уво заштита на шапка
Ски Капи:
ПЛЕТЕЊЕ КАПА
Зима Жените Капи:
капа со уши
капи за жени:
солидна боја на капа
Beanie:
Топло Мека Жените Skullies Beanies
Beanies:
Жените Зимски Капи

Поврзани производи