ORICO WHC Брзо Полнење Ѕид Адаптер за полнење Со 2 Порт 5V2.4А-15W Max Преносни USB Патување Полначот ЕУ Приклучок
Ново - 35 %

ORICO WHC Брзо Полнење Ѕид Адаптер за полнење Со 2 Порт 5V2.4А-15W Max Преносни USB Патување Полначот ЕУ Приклучок

Залиха
DEN 516.00
DEN 336.00
Износот:


1.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi , Web Money , Boleto и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2.Ali Express ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа .Откако вашата уплата е завршен , и ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО. 3.Наплата предизвикани со цел откажување , наплата договор или медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 4. Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса . 2. Бесплатен Превозот во повеќето земји од страна на Регистрирани Воздух Mail . 3. Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 дена откако ќе се направи исплата за тоа .
1.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации . 2.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро . 1.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок. 2.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager или E-mail.

Декларираните карактеристики

боја:
USB полнач
USB Порти:
2
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.4 НА
Квалитетот сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Orico
Компатибилен Бренд:
Универзална,Apple,Samsung,xiaomi,Huawei,Lenovo,Meizu,SONY,ZTE,LG,Nokia,HTC,Motorola,Blackberry,Други
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
USB
Број На Модел На:
ORICO WHC-2U
Тип:
Патување
На текст:
100-240V/0.3 А
Објектот:
ORICO 2 Порти 5V2.4А-15W Max Полнач
боја:
бело/црна
Излез:
5V2.4А - *2, MAX15W
На текст:
AC 110-240V 50/60HZ 0.4 НА
Приклучете:
ЕУ Plug Достапни
Материјал:
PC+ABS Огноотпорни
функција 1:
брзо полнење
функцијата 2:
Dual-Портен USB
Функција 3:
Заштита Од Преоптоварување
Функцијата 4:
Преносни Патување Полнач

Поврзани производи