1 BUC Свиња Играчки За Деца Анти Стрес Олеснување Топката Стискаш Смешно Декомпресија Splat Пропустливи Топката Играчки Пресече За Возрасни Случаен избор

1 BUC Свиња Играчки За Деца Анти Стрес Олеснување Топката Стискаш Смешно Декомпресија Splat Пропустливи Топката Играчки Пресече

Залиха
DEN 98.40
Износот:


1 BUC Свиња Играчки За Деца Анти Стрес Олеснување Топката Стискаш Смешно Декомпресија Splat Пропустливи Топката Играчки Пресече За Возрасни Случаен избор
пакет вклучуваат:1pcs играчка

Декларираните карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,Grownups
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека
Број На Модел На:
свиња стрес топка
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
aibaoga
Тип:
Пресече Тоа
Материјал:
Силикони
Предупредување:
Нема Јадење
feature1:
анти стрес топката стискаш
feature2:
стрес топката смешни
Feature3:
свиња играчки за деца
Feature4:
играчки за возрасни
feature5:
стрес олеснување играчки

Поврзани производи