Професионални Мини USB Надворешен Микрофон Микрофон Со Клип за GoPro Херој 3/3+
Ново - 16 %

Професионални Мини USB Надворешен Микрофон Микрофон Со Клип за GoPro Херој 3/3+

Залиха
DEN 110.40
DEN 93.00
Износот:


Професионални Мини USB Надворешен Микрофон Микрофон Со Клип за Go Pro Херој 3/3+ 4
Карактеристики :
Mini USB порта дизајн, компатибилен за Gopro херој 3 / 3+ / 4 камери. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ви благодариме за вашето разбирање.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. 19g
На ветер : omni насочен
Погоден за Go Pro Херој 3/3+ 4
Answer : ___________________________ Note : Додаток САМО. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
1 x USB Микрофон
1 x Микрофон Надворешен Кабел
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
Одлична omni-насочен stereo output (стерео излез, висока чувствителност
Поддршка plug and play, нема потреба од никакви дополнителни адаптер. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Опремени со јака клип, ви нудиме голема погодност. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Спецификации :
Тежина : околу.
Совршен за аудио и видео снимање. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ALLOYSEED
Стил:
Tabletop
Употреба:
Компјутер Микрофон
комуникација:
Жичен
Пакет:
Yes
Поларните Обрасци:
omnidirectional
Трансдуцерот:
Динамички Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон

Поврзани производи