Оригиналната КАРТА Сензор За VOLVO FE FH FL FM KAMAZ ДАФ СП LF 45 55 65 0281002743 0281002576 20524936 1403945 Со Приклучок Конектор
Ново - 15 %

Оригиналната КАРТА Сензор За VOLVO FE FH FL FM KAMAZ ДАФ СП LF 45 55 65 0281002743 0281002576 20524936 1403945 Со Приклучок

Залиха
DEN 710.40
DEN 604.00
Износот:


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Притисок Опсег : 45-370 kpa
Напон ограничување (m V) : 420-4720 mv
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, бренд-нови, не се користи, неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Апликации : За VOLVO FE За VOLVO FH 12 За VOLVO FH 16 За VOLVO FH 400 За VOLVO FH 420 За VOLVO FH 440 За VOLVO FH 460 За VOLVO FH 480 За VOLVO FH 500 За VOLVO FH 520 За VOLVO FH 540 За VOLVO FH 550 За VOLVO FH 610 За VOLVO FL II За VOLVO FM За VOLVO FM 12 За VOLVO FM 9
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Повторливост:
ЗГОЛЕМЕТЕ ГО ПРИТИСОКОТ СЕНЗОР
Мерен Опсег:
45-370 kpa
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
20524936 874241 1928403913
Чувствителност:
0281002743 0281002576 0281006102
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
420-4720 mv
Hysteresis:
0 281 002 576 0 281 002 743 0 281 006 102
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Тип Име:
МАПАТА СЕНЗОР
Потекло:
Германија
Pin Брои:
4-иглички
Притисок Опсег:
45-370 kpa
Напон ограничување (mV):
420-4720 mv
ОЕМ Дел Број:
0281002743 0281002576 0281006102
Производителот број:
20524936 874241
Другиот Дел Број:
0 281 002 576 0 281 002 743 0 281 006 102
Приклучок За Полнач Број:
1928403913

Поврзани производи