10pcs бесплатен превозот MB6M НАТОПИ-4 Мост Rectifiers 600V 0.5 нов оригиналниот

10pcs бесплатен превозот MB6M НАТОПИ-4 Мост Rectifiers 600V 0.5 нов оригиналниот

Залиха
DEN 44.64
Износот:


14950 електронска компонента комплет пакетот

Декларираните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
MB6M
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IGMOPNRQ
Пакет:
натопи
Примена:
pcb

Поврзани производи