Новиот Дизајн USB Полнење Студент на Колеџ Водоотпорен Најлон Ранец Прозрачна Анимација Училиште Кеси Унисекс Торба за Лаптоп Училишниот Ранец
Ново - 46 %

Новиот Дизајн USB Полнење Студент на Колеџ Водоотпорен Најлон Ранец Прозрачна Анимација Училиште Кеси Унисекс Торба за Лаптоп

Залиха
DEN 1665.12
DEN 899.00
Износот:


1
2

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
Т-nb-46
Стил:
Моден
Бренд Име:
Taikkss
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Техника:
Жакард
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
TCS
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Трговија на големо:
Yes
freeshipping:
Yes
Стил:
Повик

Поврзани производи