camaTech Секс Роб Јака со Лисици Најлон Вратот и Јаката На Рака Ропство Ограничувања се Подигнат Фетиш во BDSM Возрасни Игра За Парови
Ново - 15 %

camaTech Секс Роб Јака со Лисици Најлон Вратот и Јаката На Рака Ропство Ограничувања се Подигнат Фетиш во BDSM Возрасни Игра

Залиха
DEN 767.52
DEN 652.00
Износот:

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата е потврдена. Реверзибилна Фантазија Темперамент и Манжетни. Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег).
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 40 дена да се вратат од денот таа е примена. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Кука на ракав на било кој метал прстен да се врзани на вашиот партнер зглобовите или зглобови. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. (Освен некои земји и APO/FPO). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, ви Благодарам многу. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Карактеристики : Материјал : Висок Квалитет Најлон Боја : Црна Димензии : Прилагодлив, Погодни за повеќето луѓе
Пакет се Вклучени : 1x Вратот Гердан Да Handcuff Ропство
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. Ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express порака ако НЕ сте добиле објект по 60 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Едноставно заврши јака околу вашиот врат и предвремени појас околу половината – тие се и се прилагодува за да одговара на повеќето големини. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Се користи како тоа како hogtie и вашиот предмет нема да се обиде да избега во скоро време. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо, однапред ви Благодариме за вашето трпение. Карактеристики 9 метални прстени, 2 Прилагодливи Neoprene Ракави w/ Метал Пролет Клипови.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Бренд Име:
camaTech
Материјал:
Висок Квалитет најлон
Големина:
Adjustable, Free Size fits most
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
MA296
Тип:
Јака & Рака Ракави Ропство
боја:
Црна
Пол:
Жените и Мажите, Роб и Двојки
Пакет:
Дискретна пакет

Поврзани производи