5Pcs Сирена Четка во Собата за Жените Шминка на Лицето Меша Контура Пламен Фондацијата Четка Козметика Шарени Виножито Риба Четка
Ново - 15 %

5Pcs Сирена Четка во Собата за Жените Шминка на Лицето Меша Контура Пламен Фондацијата Четка Козметика Шарени Виножито Риба

Залиха
DEN 239.52
DEN 204.00
Износот:


5 Pcs Сирена Форма Шминка Четка Поставите Фондацијата Сенки Контура Око Усна Четка Шарени Убавина Риба Скала Виножито Шминка Четки
Карактеристики На Производот :
1. Тоа е направен од високо-квалитет најлон косата, и крзно е парична казна, меки и мазни.
2. Четка се чувствува удобно, и тоа има силно adherency. Тоа нема да го апсорбира во прав, така што ќе може да се стави на шминка и лесно и ефикасно.
3. На уникатен изглед conveys чувството на скитници во океанот.
Производ Материјали : пластична рачка / алуминиум цевка/ најлон коса
Топло Прашува :
Ве молиме чиста четка пред употреба.
Чистење Метод :
Ве молиме, изберете ја благ лосион како бебе шампон (или други благи лосион) четка за чистење.
Производ Пакување Листа :
5 Pcs/set * Шминка Четки
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Бренд Име:
MAANGE
Број На Модел На:
шминка четка во собата
Четка Материјал:
Синтетички Влакна,Најлон
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
5PCS/set
Големина:
Facial Blending Brush
Тип На Објект:
5Pcs Шминка Четка во Собата
Точка име :
make up четки
Функција:
Make Up, Козметика
Пакување:
safe пакет
Пад на превозот:
Yes
Функција:
контура четка
Карактеристики:
Пламен Четка
Број На Модел На:
риба четка
Место на Потекло:
Кина
Клучни зборови:
Сирена Четка Во Собата

Поврзани производи