На Одење Мртов писмо везови Бејзбол капа мода се Мажи и жени snapback шапка тато шапка коска

На Одење Мртов писмо везови Бејзбол капа мода се Мажи и жени snapback шапка тато шапка коска

Залиха
DEN 336.00
Износот:


Оваа капа може да одговара на луѓе чија глава турнеја е 55-59cm
За Сликата Фотографии на производи кои се усогласат со.Боја на производ може да се разликува, бидејќи на блицот на камерата, осветлување, следи поставување. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Во врска со Превозот По плаќање на вашата нарачка, Ние ќе испрати пратката во рок од 5 работни денови excepted Празници. КУПУВАЧОТ е soley ОДГОВОРНИ за ЦАРИНЕЊЕ на стоката. За превозот време, потребно е да се провери однапред за информации за време на испорака за вашата земја. За Враќање Во случај на неисправни предмети или погрешно објекти што сте ја добиле, ние ќе го препрати или враќање на вас. Корисниците мора да ја испита сите елементи по приемот и да не известите во рок од 3 работни денови ако anythins недостасува или оштетени. Ние не наплата на превозот надомест за пријави кои не се неисправни. Во рок од 14 дена по приемот, можете да се вратите назад на објектот. Купувачи се одговорни за превозот задолжен да ги врати предметите. За Даночни Ќе се подложени на увезената даноци, царинските надоместоци кои можеби наметнуваат од страна на вашиот локален обичај статистика. Ние не сме во можност да ве информираме за се должи надомест како што се различни од држави и објекти. За Повратни информации Дали ни се во прилог за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации ако сте среќни со цел и предмети. Ве молиме љубезно не hush да ни остави негативни повратни информации, ако не сте задоволни со наредби, но ни остави шанса да се реши тоа за вас. Ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас. Добиете Адреса Напишете го вашето целосно име и презиме и куќа број во вашиот превозот адреса, кога ќе се направи ред, бидејќи Русија има ново правило сега, поштата не ќе испраќање парцели за вас, ако не го напишете целото име и презиме. И на крај ние не преземе одговорност. Ние сме фабрики, Специјализирана во производство на различни стилови на капи : како што безбол капи, волнени капи, сонцето капи, детски капи, Ние поддршка на големо,ако се купат многу.Ние ќе ви даде најдобра цена! Со цел да се обезбеди купувачи со подобри цени и услуга, сите налози следење на број. може да се провери на веб страната На целта на духот на услуги за купувачите, ние ќе се обиде да обезбеди повеќе и подобри услуги, доколку го купи производот имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно ние

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
Бисер Дневник
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Шапка Големина:
една големина
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс

Поврзани производи