ZOOYA Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Убавина Жена и Тигар Животинско Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик BK243
Ново - 45 %

ZOOYA Дијамант Везови DIY Дијамант Сликарство Убавина Жена и Тигар Животинско Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик

Залиха
DEN 379.20
DEN 209.00
Износот:


Бренд : ZOOYA Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Завршена,Ќе Треба Да го Завршите Сами. Функција : Плоштадот дијаманти,Дијаманти покривање на платно заврши,тоа е 100% целосна дијамант везови. Материјал : 100% Полн Плоштад Смола Дијаманти со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок. За рамка : Без Рамка,Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам,Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба,печатен текстил,алатки. Забелешка : поголема на големината,подобар ефект.
А . Отворете парцела и извади сите дијаманти. Б . Да се придржуваат малку лепак за да го врвот на перото. В . Најдете соодветствува дијаманти користејќи check-листа извезена од страна на платно. Г . Подигнете дијаманти со вежба пенкало. E . Стави дијаманти на вистинското место означено на платно. С . Притиснете на готовиот дел,бидете сигурни дека тоа е цврсто прикачен. Г . Се тркалаат на готовиот сликарство и лице од предната par. H . По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail и e Packet.Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата ЕМС експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните пост интернет страницата на канцеларијата на курирската служба DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex.com *Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. *Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена. *Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува царинската да плаќаат данок ви Благодариме многу за да изберете .Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката. Ние ќе го реши проблемот. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 50x75cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZOOYA
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Дупчење Област Портрет:
целосна дијамант Везови
Дијамант форма:
плоштад дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Ткаенина Тип:
Масло clother
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Поврзани производи