HD Јасно Филм Врвот+Дното LCD Екран Заштитник За Nintendo за 3DSLL за XL Конзола - L060 Нова жешка
Ново - 20 %

HD Јасно Филм Врвот+Дното LCD Екран Заштитник За Nintendo за 3DSLL за XL Конзола - L060 Нова жешка

Залиха
DEN 52.32
DEN 42.00
Износот:


Апсолутно мора да се има за 3 DS XL или за LL сопственици. Свеж заштитник на за 3 DS е LCD екран. За да се заштити од прашина и гребнатини и да се елиминира отсјај. Понуди за тешко, издржлив, транспарентен површината, додека одржување на LCD екранот чисти и unscratched. Придава без проблеми со авто-почитуваат површината, не остава остатоци, кога ќе се отстрани. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме не го изврши инсталација во прашливи средина. Ве молиме прочитајте ги чекорите за инсталација од двете изданија на предната и задната заштитник слоеви пред вршење на инсталација. Спецификации : Предмет Тип : Екран Заштитник Филмски Боја : Проѕирна Димензии : (Прибл.) Врвот на Екранот : 11×7cm/4.33×2.76 во Дното на Екранот : 8.5×6.5 см/3.35×2.56 во Компатибилен со : Нови за за Nintendo 3 DS LL за 3 DS XL конзола Функција : Супер отпорен на гребење, носат, експлозија-доказ, и вода-доказ, анти масло Количина : 1 Сет (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X HD Заштитник Филм За Врвот LCD Екран 1 X HD Заштитник Филм За Дното LCD Екран 1 X Ткаенина за Чистење

Декларираните карактеристики

Nintendo Модел:
Nintendo 3DS
Бренд Име:
OOTDTY
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
Q81F4N80093

Поврзани производи