DMWD 460ML USB Ултразвучно Овлажнител LED Ноќ Светлина Воздух Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Fogger Магла Создателот тајмер Atomizer
Ново - 7 %

DMWD 460ML USB Ултразвучно Овлажнител LED Ноќ Светлина Воздух Етерично Масло Ароматерапијата Diffuser Fogger Магла Создателот

Залиха
DEN 442.56
DEN 411.00
Износот:

Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possibe со одговор.DHL,Fedex,UPS-от превозот може испорака на пратката во текот на 1~8 работни дена за повеќето земји.Повеќето земји може да ја прими пратката во рок од 15~35 работни дена превозот преку Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Registerd Пост Воздух Пошта или e-Пакет.

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, зелена, розова, небото сино
сертификација:
CE
Обликот:
Други
Класификација:
Humidification
Humidification Метод:
Магла Празнење
Примена:
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Бучава:
Времето на пазарот:
Август-15
Број На Модел На:
ldn0302ls
Времето Функција:
Yes
Капацитет:
Употреба:
Апарати за домаќинство
Бренд Име:
DMWD
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Touch-tone
Слаб Излез (литри / ден):
35ML/H
Инсталација:
Мини
Моќност Тип:
USB
Магла Штекер Количина:
еден
Напон (V):
5V
Моќност (W):
1.5-2W

Поврзани производи