(5piece) Нов SY8206CQNC SY8206C SY8206 (NE3KA NE2AA NE4CZ... ) QFN-6 Чипсет

(5piece) Нов SY8206CQNC SY8206C SY8206 (NE3KA NE2AA NE4CZ... ) QFN-6 Чипсет

Залиха
DEN 522.24
Износот:


Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
SY8206CQNC
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-6

Поврзани производи