ANIILO 8 MM Природни Мат Lave Камен Натпревар Тигар Око Монистра Нараквици & Алки Еластична Јаже Синџир На Жените и Мажите Накит
Ново - 10 %

ANIILO 8 MM Природни Мат Lave Камен Натпревар Тигар Око Монистра Нараквици & Алки Еластична Јаже Синџир На Жените и Мажите Накит

Залиха
DEN 177.12
DEN 159.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
ахат хривнија
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Функција:
Спиење Tracker
Стил:
Панк
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
anillo
Пол:
Унисекс
Стил:
Двојки Растојание
Стилот 1 :
најдобар пријател
Растојание бразлетна:
pulseras
Двојки Бразлетна:
Природен Камен Bracele
холограмот бразлетна:
јога хривнија
Монистра szie:
8 mm

Поврзани производи