GuanLong Мода Lucite Смола Алка Нараквици Жените Мода Puseiras Накит За Пад На Превозот Трговија На Големо

GuanLong Мода Lucite Смола Алка Нараквици Жените Мода Puseiras Накит За Пад На Превозот Трговија На Големо

Залиха
DEN 326.40
Износот:


Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
GuanLong
Број На Модел На:
HYB0113
Дијаметар:
6.7 cm

Поврзани производи