LaMaxPa 2018 Најновите Beanies За Човекот Мода Обичните Skullies Зима Топла Капа Внатрешна Со Сомот & Faux Крзно Господин Черепот Шапка
Ново - 37 %

LaMaxPa 2018 Најновите Beanies За Човекот Мода Обичните Skullies Зима Топла Капа Внатрешна Со Сомот & Faux Крзно Господин Черепот

Залиха
DEN 624.00
DEN 393.00
Износот:

2018 Најновите Beanies За Човекот Мода Обичните Skullies Зима Топла Капа Внатрешна Со Сомот & Faux Крзно Господин Черепот Шапка
Информација За Производот :
Тежина : 160g
Големина : 27*21cm(капа),21*20(Јака)
Материјал : Акрил, Лажно крзно
Еластичност : Умерена

Декларираните карактеристики

Големина:
Adult
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
Ла MaxPa
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Памук,Faux Крзно
Број На Модел На:
KH206
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
Пол:
човек
Сезоната:
есен зима пролет
Стил:
Повик
Време:
Најновите 2018
Функција:
плус сомот

Поврзани производи