Риболов Електронски LED Светло Риба Залак Звук Аларм Бел Клип На Риболов Прачка Црна Справи Со Висок Квалитет
Ново - 27 %

Риболов Електронски LED Светло Риба Залак Звук Аларм Бел Клип На Риболов Прачка Црна Справи Со Висок Квалитет

Залиха
DEN 209.76
DEN 153.00
Износот:

>>Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Ве молиме имајте во предвид та т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Штедење на енергија.
Објектот Вклучува : 1 * Риболов Залак на Алармот (со Батерија)
>>Превозот : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. тоа е многу чувствителен на риба која swallows мамка.Врз основа на досегашното искуство.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Надворешниот слој, запечатени без болт, е составена од цврсти и издржливи пластика. Нема штета да риболов линија. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Употребливи со различни видови на прачка во различни терени и временските услови. Земавме овие фотографии од самите себе. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. На три батерии опремени може да биде во употреба за 1 или 2 години, ако власта е исклучен кога не го користите. Звук-светло за аларм уред
2. Преносни и лесно да се инсталира.Ние ќе не вратат шип нг трошоци за одбиени пратки. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ) 4. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Риболов Електронски LED Светло Риба Залак Звук Аларм Бел Клип На Риболов Прачка Црна Справување со
Состојба : 100% нов и висок квалитет
Сигнали : Аудио и Визуелни
Материјал : Пластика
Карактеристики :
1.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Декларираните карактеристики

Род Материјал:
Други
Број На Модел На:
HX343
Род Должина:
1.8 m
Материјал:
Пластични
Риболов Прачка Категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Бренд Име:
Balight
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Позиција:
Океански Брод Риболов

Поврзани производи