Остава Дизајн нараквица, Отворајќи поставување 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Годишнината алка за жените свадба accessaries
Ново - 49 %

Остава Дизајн нараквица, Отворајќи поставување 5A кубни циркони Бело Злато Исполнет Годишнината алка за жените свадба accessaries

Залиха
DEN 1872.00
DEN 955.00
Износот:


Плаќање и испорака

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
vecalon
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B4
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Бело Злато исполнет
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден/божиќ
Камен големина:
5mm*2mm
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
6.5 см*4.7 cm

Поврзани производи