2017 Повик за нови Есенски Pullover Џемпери Жените Долг Ракав Turtleneck Долго Џемпери Pullovers Kintted Femme carkigan Блузи QH0805
Ново - 49 %

2017 Повик за нови Есенски Pullover Џемпери Жените Долг Ракав Turtleneck Долго Џемпери Pullovers Kintted Femme carkigan Блузи

Залиха
DEN 1410.72
DEN 720.00
Износот:


2017 Повик за нови Есенски Pullover Џемпери Жените Долг Ракав Turtleneck Долго Џемпери Pullovers Kintted Femme carkigan Блузи QH0805
Нови Жените Памучна Јакна без Ракави Вест Жените Есен И Зима Мода Обичните Палта Женски Маскирани Памук-Поместена Вест YP0030
Големина(cm) рамо биста должина sleerel - M 35 74-88 75 55 - L 36 78-92 76 56 - XL 37 82-96 77 57 - 2 XL 38 86-100 78 58 - 3 XL 39 90-104 79 59 - ве Молиме Имајте на ум 1. Ве молиме спореди погоре детално големини со твое пред да ја купите. ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа 2. Боја на производ може да се разликува малку, бидејќи секој монитор прикажува боја малку поинаку. 3. Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. Мерки : (1cm = 0.39 in)

Декларираните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
IQKXAJO
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Декорација:
Beading
Материјал Состав:
Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Turtleneck
Број На Модел На:
QH0805
Дебелина:
Дебели
Техника:
Компјутер Плетени

Поврзани производи