Бренд Нови 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На iPod Touch 4-та Генерација 4 4g со Поправка Алатки
Ново - 21 %

Бренд Нови 3.7 V Внатрешни Замена на Батеријата На iPod Touch 4-та Генерација 4 4g со Поправка Алатки

Залиха
DEN 359.52
DEN 284.00
Износот:

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4-та Генерација 4 4g + Алатка
Карактеристики :
1.висок квалитет Li-ion батерија за i Pod Touch 4
2. Најдобра замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор
3. 1030m Ah На Li-ion батерија обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред
4. Употреба на овластени полначот само
5. Ако не't користете ја батеријата за долго време, ве молиме да се стави тоа во суво и ладно место и да се направи целосна обвинет еднаш на секои три месеци
6. Во споредба со Никел-Кадмиум батерија, Li-ion батерија нема меморија ефект
7. Интегрирани microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата
8 Моќ : 3.7 V - 3.8 Whr
9. Клетка : Li-ion Polymer Батерија
Пакетот вклучува :
1 x Нови Внатрешни Замена 3.7 V Li-ion Батерија за i Pod Touch 4
1 x Вшмукување Чаша
1 x Пластични ги Собереш
2 x Pry Алатки
2 x Screwdrivers (Крст & Pentacle Петокрак Облик)
2 x Мал отвор алатки

Декларираните карактеристики

Батерија:
Yes
Бренд Име:
antirr
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
допрете 4
Тип:
Стандардна Батерија
Пакет:
No
погоден:
iPod touch 4

Поврзани производи