Голема Големина Остри Нерѓосувачки Челик Cuticle Помине Cuticle Режа Пети Ноктите Ingrown Cuticle Nipper Педикир Мртвите Кожата Cuticle Ножици
Ново - 15 %

Голема Големина Остри Нерѓосувачки Челик Cuticle Помине Cuticle Режа Пети Ноктите Ingrown Cuticle Nipper Педикир Мртвите Кожата

Залиха
DEN 473.28
DEN 402.00
Износот:

информација за производот : Материјал : Висок Нерѓосувачки челик "кобалт"(4cr13) Должина : 11.5 cm Тежина : 61g Пакување вклучува : 1 x Cuticle Ножици

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Број На Модел На:
JD016
Материјал:
Висок Нерѓосувачки Челик(кобалт)
Големина:
11.5 cm
Тежина:
61g

Поврзани производи