Висок квалитет на вештачки растенијата папрат симулација на растенијата лист креативни пластични зелено растение дома спалната соба свадба нова година за декора?

Висок квалитет на вештачки растенијата папрат симулација на растенијата лист креативни пластични зелено растение дома спалната

Залиха
DEN 72.00
Износот:


【Опис на производот】
【Име】: Висок квалитет вештачки растенијата папрат симулација на растенијата лист креативни пластични зелено растение дома спалната соба свадба нова година за декорација
【Материјал】 : Пластични 【Вклучуваат】: 1 букет : 5 остава 【Големина】: Leaf Length : прибл. 20cm Вкупна Должина : околу. 30cm 【Пакет】 : 1x Вештачки Папрат

Декларираните карактеристики

Растенијата Стил:
Трева
Број на Компјутери:
1pc
Сместување:
Десктоп
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Пластични

Поврзани производи