За Samsung ГАЛАКСИ J5 Премиер G570 G570F G570K G570L G570S G570Y LCD Дисплеј + Допир Digitizer Сензор Стакло Без Home Копче
Ново - 15 %

За Samsung ГАЛАКСИ J5 Премиер G570 G570F G570K G570L G570S G570Y LCD Дисплеј + Допир Digitizer Сензор Стакло Без Home Копче

Залиха
DEN 2127.84
DEN 1809.00
Износот:


Екран За Samsung ГАЛАКСИ J5 Премиер G570 G570 F G570 K G570 L G570 S G570 Y LCD Дисплеј + Допир Digitizer Сензор Стакло Собрание
Опис :
1. Оваа стока е замени екранот
2. На овој линк е вклучуваат : Еден компјутери на екранот ;збир на Алатки ;На Лепак
3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Бесплатен Превозот И Следење На Број
Напомена :
1. Проверете го моделот на вашиот телефон ,не го купи ред
2. Ве молиме не држи го на вашиот телефон пред да тест на екранот за да можат да работат
3. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот
Вистински Слики :
Опис : 1. Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2. На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Следење На Број
Напомена :
1.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот

Декларираните карактеристики

боја:
Копија Црна, Копија Бела, Копија Злато
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
за J5 Премиер
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Samsung
Резолуција На Екранот:
1280x720
Број На Модел На:
за J5 Премиер G570
боја:
Црна/Бела/Злато
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за G570 екранот
функцијата 2:
за G570F lcd дисплеј
Големина:
5.0 inch

Поврзани производи