Нови CARDCAPTOR САКУРА Девојка Морнар Училиште Униформа Cosplay Костим Со Капа Целосен Сет Бесплатен превозот
Ново - 6 %

Нови CARDCAPTOR САКУРА Девојка Морнар Училиште Униформа Cosplay Костим Со Капа Целосен Сет Бесплатен превозот

Залиха
DEN 912.00
DEN 857.00
Износот:


Материјал : униформа платно
Пакетот вклучува : блуза+здолништа+вратоврска+шапка(не вклучува внатрешна кошула)
Големина На Табелата
Големина
Биста
Половината
Sleeve
Блузи должина
Рамо
Должина на здолниште
S
88
65
54
55
36
40
М
92
68
56
57
38
42
L
96
73
58
59
40
44
XL
100
76
60
61
42
46
Забелешка : ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Бренд Име:
Liva девојка
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
1253
Знаци:
Kinomoto Сакура

Поврзани производи