5d DIY Дијамант Слики Крстот Бод Колекции Хорор Филм,ноќта на Вештерките подароци,Дијамант Везови Дијамант мозаик Модели Rhinestones
Ново - 31 %

5d DIY Дијамант Слики Крстот Бод Колекции Хорор Филм,ноќта на Вештерките подароци,Дијамант Везови Дијамант мозаик Модели Rhinestones

Залиха
DEN 508.32
DEN 351.00
Износот:

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Покрај тоа, поради своите мали димензии, тоа е тешко да се избегне дефицит прашање апсолутно. Доволно смола дијаманти. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Забелешка Burer ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress berified адреса Услови На Продажба Ако не сте задоволни со објектот, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување.
Обичај фото
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние може да се направи сопствен фото отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3. На богати бои и живописни ефект целосно ќе ги задоволи условот за личен интерес, собирање, подароци, DIY, или се користи како виш куќа декорација. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас . Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Време на испорака
1.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Agassi 's смола дијамант состои од 447 дијаманти со различни бои за да го изразат боја промени се потребни во секакви услови. не квалитет проблем).5d DIY Дијамант Слики Крстот Бод Колекции Хорор Филм,ноќта на Вештерките подароци,Дијамант Везови Дијамант мозаик Модели Rhinestones Големина : 30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,
DIY Дијамант Сликарство
Материјал
Памук и смола дијамант
Ставки вклучени
1.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија.

Декларираните карактеристики

Големина:
20*30cm, 30x45cm, 35x50cm, 40x60cm, 45x65cm, 50x70cm, 55x80cm
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
сите слика спакувани во тек
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
Име на производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод,дијамант mazayka
Големина на Дијамантски мозаик :
30x40cm,40x50cm,45x60cm,50x65cm,55x70cm 60x80cm,65x90cm

Поврзани производи