10Pcs/Set Ретро Природата Камен Прстен, Жените Бохемија Boho Прстени за Жени Мажи Евтини Цена Различен Дизајн Испрати по случаен избор
Ново - 36 %

10Pcs/Set Ретро Природата Камен Прстен, Жените Бохемија Boho Прстени за Жени Мажи Евтини Цена Различен Дизајн Испрати по случаен

Залиха
DEN 429.60
DEN 275.00
Износот:

Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.
Пакет се вклучени :
10pcs прстени Забелешка : Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, pls ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел.
Ако вашата вкупна вредност е над $150, ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
Детали За Производот
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Предмет : Ring
Материјал : Алуминиум&Тиркизна
Боја : Сребрена
Големина : Случајни големина, како на слики
Повод : Годишнина, Подароци, Партија.5 Т
20 23 62.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2.Вашето задоволство, нашите извршување.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Чешка
Пол:
Жените
Бренд Име:
imixlot
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Камен
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
VRA47*10/моб
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Видови:
прстен
Пакет:
Поединечно завиткани
боја:
Сребро.
Објектот:
прстени за жени

Поврзани производи