за Мицубиши Pajero Sport 2010 2014 Abs Хром Врата се Справи со Сад Опфаќа Автомобил Стил Налепници Авто Додатоци 4 Парчиња
Ново - 20 %

за Мицубиши Pajero Sport 2010 2014 Abs Хром Врата се Справи со Сад Опфаќа Автомобил Стил Налепници Авто Додатоци 4 Парчиња

Залиха
DEN 911.52
DEN 729.00
Износот:

за Мицубиши Pajero Sport 2010 2014 Abs Хром Врата се Справи со Сад Опфаќа Автомобил Стил Налепници Авто Додатоци 4 Парчиња Опис на Производот
Слика за повикување само

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
HTAGXIOM
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Мицубиши Pajero Sport
Објектот Висина:
0.3cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Автомобилот Декорација
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел Година:
2010 година 2014 година
Име На Модел:
Вратата Се Справи Со Сад Маска
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
8cm
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал Тип:
abs хром

Поврзани производи