LYKANEFU Мека Зимска Вреќа Жените Чанта Hobos Торба Женски Tote Чанта Чанти Дизајнер Висок Квалитет Bolsa Feminina Bolsos
Ново - 35 %

LYKANEFU Мека Зимска Вреќа Жените Чанта Hobos Торба Женски Tote Чанта Чанти Дизајнер Висок Квалитет Bolsa Feminina Bolsos

Залиха
DEN 1954.08
DEN 1270.00
Износот:


Опис На Производот
LYKANEFU Мека Зимска Вреќа Жените Чанта Hobos Торба Женски Tote Чанта Чанти Дизајнер Висок Квалитет Bolsa Feminina Bolsos

Материјал : Оксфорд Ткаенина+Мек Материјал Во Внатрешноста
Големина на : 33*39 *28*17 CM
( Долу ширина*До ширина*Висина*Дебелина )
1. Поради различни метод за мерење, мерење грешки во рок од 3cm се неизбежни и прифатливо, ве молиме да забележите.
2. Ве молиме оставете малку боја разлика предизвикани од камерата или монитор.
3. Модели на чантата може да имаат малку различни, поради различни производство на време и производство на различни серии. Ние ќе ја испорача производот во случаен начин. Ве молиме обидете се да се разбере.
4. Нормално е дека таа кожа мириса на прв. Ставање торба надвор за неколку дена ќе го направи мирисот прахосвам.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи Кредитни Картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен (со исклучок на одмор).
2. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, Ако не го примите објект по 40 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги испита и решавање на испорака проблем.
1.Кога ќе ја прими стоката најде оштетените во транзит, ве молиме да испратите некои слики за тоа веднаш. Потоа можете да ја отворите оваа парцела. Тоа е важно.
2. Ако ја најдете производи имаат проблеми со квалитетот или не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас. Се бараат најдобрите решенија и по-продажба на услуги на клиентите ќе ве контактираме наскоро.

Декларираните карактеристики

Големина:
39cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Dot
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
LYKANEFU
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Oxford
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Број На Модел На:
AH0439

Поврзани производи