Vfemage Везови Домот Ретро Dobby Ткаенина Шупливи Везени Молив Bodycon Долг Ракав Фустан AL722
Ново - 30 %

Vfemage Везови Домот Ретро Dobby Ткаенина Шупливи Везени Молив Bodycon Долг Ракав Фустан AL722

Залиха
DEN 1483.20
DEN 1038.00
Износот:

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Биста водат Половината Колковите Облека должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 40 15.75 84 33.07 88 34.65 72 28.35 86 33.86 99 38.98 М 41 16.14 88 34.65 92 36.22 76 29.92 90 35.43 100 39.37 L 42 16.54 92 36.22 100 39.37 80 31.50 98 38.58 101 39.76 XL 45 17.72 100 39.37 106 41.73 88 34.65 102 40.16 102 40.16 XXL 46 18.11 106 41.73 112 44.09 92 36.22 108 42.52 103 40.55 XXXL 47 18.50 110 43.31 116 45.67 96 37.80 114 44.88 104 40.94 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AL722
Бренд Име:
zeongro
Сезоната:
Есен
Материјал:
Памук,чипка
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама

Поврзани производи