4pcs/многу Автоматско Палење 18855-10060 LZKR6B-10E Искра приклучоци за Искра Приклучок За Hyundai Kia Soul 1.6 L 1885510060 LZKR6B10E
Ново - 5 %

4pcs/многу Автоматско Палење 18855-10060 LZKR6B-10E Искра приклучоци за Искра Приклучок За Hyundai Kia Soul 1.6 L 1885510060

Залиха
DEN 575.04
DEN 546.00
Износот:

ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИ :
Производителот Дел Број :
18855-10060, LZKR6 B-10 E
Другиот Дел Број :
18855 10060, LZKR6 B 10 E, 1885510060, LZKR6 B10 E
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : М ixture
Состојба За : -акции, бренд-нови, не се користи, неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации :
За Kia Soul 1.6 L-ГАМА Вагон - 5 Door 5 P 2009-2011
За Kia Soul База 1.6 L L4 - Гас 2009, 2010, 2011
За Kia Soul База Hatchback 4-Врата 1.6 L 1591 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011
За Kia Soul База Hatchback 4-Врата 1.6 L 1591 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
LTHJT
Electrode Материјал:
Iraurita
Монтажа База:
Конусна
Calorific Вредност:
Медиум
Осветленост Дел Број:
1885510060, LZKR6B10E
Производителот Дел Број:
18855-10060, LZKR6B-10E
Другиот Дел Број:
18855 10060, LZKR6B 10E
Тип:
искра приклучок
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Референтните Кодови:
Искра Приклучок За Hyundai Kia Soul 1.6 L 2009-2011

Поврзани производи