HanCheng Нов Луксузен Сребрен Dangle Виси Gem Камен Кубни Циркони Керамички Јамка Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux
Ново - 35 %

HanCheng Нов Луксузен Сребрен Dangle Виси Gem Камен Кубни Циркони Керамички Јамка Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Залиха
DEN 557.76
DEN 362.00
Износот:

Han Cheng Нов Луксузен Сребрен Dangle Виси Gem Камен Кубни Циркони Керамички Јамка Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Декларираните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
E-570
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
HANCHENG
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Pendant
Материјал:
Бакар,Циркони,Керамички
занаети:
Умре-Кастинг,Позлатен,Вградени Мозаик
Позлата Боја:
Сребро.
Функција:
Спречување на алергијата
Стил:
Моден

Поврзани производи