PANFELOU Метал занает хартија ножици умре сечење умира за Scrapbooking/DIY Божиќ свадба на ноќта на Вештерките картички
Ново - 10 %

PANFELOU Метал занает хартија ножици умре сечење умира за Scrapbooking/DIY Божиќ свадба на ноќта на Вештерките картички

Залиха
DEN 28.80
DEN 26.00
Износот:


Висок квалитет на метал занает хартија умре сечење умира за Бележник/DIY
Ве молиме изберете специфичен дизајн слика,ве Молиме потврдете дека треба внимателно да ги дизајн,ви Благодарам за вашата соработка

Декларираните карактеристики

Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Број На Модел На:
1008
Бренд Име:
PANFELOU
Материјал:
Еколошки материјали
боја:
Сребро.
Штетни Супстанции:
Никој
Употреба:
DIY
празнична:
Божиќ ноќ на Вештерките свадба

Поврзани производи