TONLEN 2бр 3 инчен Subwoofer Говорникот 4 ohm 25 W HIFI Бас Висока Моќност Говорникот Рог преносни аудио Звучници за Звук Кутија Звук Бар
Ново - 8 %

TONLEN 2бр 3 инчен Subwoofer Говорникот 4 ohm 25 W HIFI Бас Висока Моќност Говорникот Рог преносни аудио Звучници за Звук Кутија

Залиха
DEN 2129.76
DEN 1959.00
Износот:


TONLEN 2бр 3 инчен Subwoofer Говорникот 4 ohm 25 W HIFI Бас Висока Моќност Говорникот Рог преносни аудио Звучници за Звук Кутија Звук Бар
Оваа ставка го поддржува Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премија на Превозот . Ali Express Стандард на Превозот и Ali Express Премиум Превозот е официјален логистички оператор на лансирањето на Ali Express платформа . Побрз и постабилен логистички услуги. Опис : Овој пар звучници е со висок квалитетдобар јасен звук со многу добар бас. Идеален избор за слушање на класична, вокал, стрингови, да ви даде добар слух уживање. 3-инчен говорникот subwoofer рог 3-инчен subwoofer бас висока моќност Користење на силни магнетни кола систем, воздух backflow систем, за Да се осигура дека во високо-моќ долго удар работа, бас чисто, силен, брз. 20 W мали челик subwoofer јазик. Исполнат твоите најдобри потреби! Калибар на мал калибар играч! Со treble да се направи на десктоп две фреквенција кутија, така што вашиот десктоп големо, се преродува. Дали subwoofer, ќе биде вашиот приватен простор DJ силеџија, се забавува себеси, да уживате во себе. Говорникот параметри : Модел : DL30 TZF-02 Категорија : конус тип (директно зрачење) за Употреба : висока верност Облик : тркалезна Состав : еден конус Дијафрагмата материјал : хартија за Магнетно коло форма : надворешните магнетни тип Фреквенциски карактеристики : бас Номинална моќност : 15-25 W Оценет отпорност : 4ohm Фреквенција одговор : 81 Hz ~ 5.4 k Hz Чувствителност : 87d B / W Конус материјал : Памук хартија + коноп Магнет материјал : Напредни феритни Пакет се вклучени : 2 x Јазик Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект. Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларираните карактеристики

Woofer Големина/Полн Опсег Големина:
3
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
20W
Поддршка Apt-x:
No
Извор На Енергија:
Никој
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Број на Звучникот за Куќиште:
2
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
PMPO:
20W
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
3 инчи
Кабинетот Материјал:
Метал
комуникација:
ПОМОШЕН
Функција:
Никој
Бренд Име:
TONLEN
Материјал:
Метал
Звучник Тип:
Subwoofer
Wi-Fi Музика:
No
Отпорност:
4ohm
моќност:
25w
Големина:
3inch
Зачестеност одговор:
80Hz-5.4 kHz
Чувствителност:
88dB
Говорник низ дупка:
89MM
Рог висина:
57mm
Дијагонала завртки:
82.5 MM

Поврзани производи