1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Леново Z540 Z510 Z410 серија лаптоп

1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Леново Z540 Z510 Z410 серија лаптоп

Залиха
DEN 215.52
Износот:

1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Леново Z540 Z510 Z410 серија лаптоп
Се применуваат за Леново Z540 Z510 Z410 серија лаптоп
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
лаптоп моќ конектор
Тип:
DC Конектор

Поврзани производи