QEHIIE бренд патна подлога за да се избегне долго нога исто така, може да се одморат патување суштински суштинско значење авион подлога бесплатен превозот
Ново - 30 %

QEHIIE бренд патна подлога за да се избегне долго нога исто така, може да се одморат патување суштински суштинско значење авион

Залиха
DEN 422.40
DEN 296.00
Износот:


Ние сме фабрика директни продажби. Ние ќе се фокусираме на чување резерви. Добредојдовте на големо купувачи истрага. Трговија на големо купувачи ќе уживаат OFF30 % - 60% попуст. Ние поддршка капка брод Забелешка : МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. 2,Ако сте Купувачот итно треба вашата објект,ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL, Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот,Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка. 3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка,кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница,можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние сме подготвени да ви даде подарок или некои попуст. 4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати,ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена,По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас, тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Патување Додатоци
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Висина:
60cm
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
24cm
Патување Додатоци:
Багаж Ремени
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ZW-B03-2-001-3
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
QEHIIE
Објектот Ширина:
13inch

Поврзани производи