Ново Прилагодено InuYasha Крпа Печатени Памук Лице/Бања Микрофибер Крпи Ткаенина За Деца Мажи Жени Туш Крпи A8.8
Ново - 24 %

Ново Прилагодено InuYasha Крпа Печатени Памук Лице/Бања Микрофибер Крпи Ткаенина За Деца Мажи Жени Туш Крпи A8.8

Залиха
DEN 623.52
DEN 474.00
Износот:

Опис На Производот
Големина : 35x75cm (мали димензии-крпи) & 70 X140cm (големи димензии-бања крпи)
Количина : 1 PC
Материјал : Микрофибер Материјал
Боја : Како на сликата покажува
Шаблон Тип : Еден-двострано печатење шема
Облик : Правоаголник
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ги деталите во детали за производот за да се потврди ако материјал и димензии се она што ви треба. Од сликата припаѓа на seaming производ, не може да биде модел за грешка на 2~3cm на секоја страна, ве Молиме да се разбере.
Карактеристики
* Овие крпи имаат луксузно меки се чувствуваат и да стане дури и помек после секое миење.
* Мека текстура на богатите тери е многу абсорбента.
* На професионално hemmed рабови се внимателно оценување за контрола на квалитет и трајност на производот.
* Ќе сакам топло, кадифен чувство против вашата кожа седум дена во неделата.
* Претрупан и издржливи,нашите крпи ќе се надополнуваат било кујната или бањата.
* Исклучително абсорбента и бои отпорни,не пилула или барака
* Станува помек и по секое миење
* Почетна крпи и миење со благ исчезнат губење на косата е нормален феномен
1

Декларираните карактеристики

Големина:
35X75cm, 70X140cm
Апсорпција:
5s-10-ти
Расположливиот:
No
Техника:
Ткаени
Материјал:
Микрофибер Материјал
Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
xxihlive
Функција:
машина перат
Број На Модел На:
35X75cm и 70X140cm
Стил:
Лента
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цртан филм
Обликот:
правоаголник
Тип:
Се соочуваат со Крпа и се Бања Крпи
Големина:
35X75cm и 70X140cm
Стил:
Лицето и косата со крпа
Материјал:
Микрофибер Материјал
Тип:
Обична Обоена
Процесот:
Ткаени
Обликот:
правоаголник
абсорпција на вода:
5s-10-ти(5s-10-ти)
Е тоа:
Да,тоа е
Шема:
InuYasha

Поврзани производи