LNRRABC 5A Квалитет ! 6*3ММ 400 парче/многу Круг Монистра Дрвени Монистра Лабава Монистра Diy Накит, Додатоци и Продажба
Ново - 5 %

LNRRABC 5A Квалитет ! 6*3ММ 400 парче/многу Круг Монистра Дрвени Монистра Лабава Монистра Diy Накит, Додатоци и Продажба

Залиха
DEN 61.92
DEN 59.00
Износот:


Ново! 6*3ММ 400 парче/многу Круг Монистра Дрвени Монистра Лабава Монистра Diy Накит Прибор трговија на Големо и Продажба item type дрво монистра материјал дрво,дрвени quanlity 400 парче/многу Мушка Дијаметар 6*3cm Дупка Големина на 1-1.5 mm боја црвена,розова,роза,жолта,сина,зелена,беж

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
bead charm fit bracelet
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
материјали да се направи ѓердани
Материјал:
дрво,дрвени
боја:
зелена,црвена,сина,мешавина боја,жолта,портокалова,виолетова,роза,беж,бела
Стил:
занаети материјали
Стилот 3:
Накит Правење на резерви
Објектот Дијаметар:
6*3cm
Надворешниот Дијаметар:
6*3cm

Поврзани производи