Класичен Бенц ретро автомобил Легури на метал Diecast Автомобил 1:32 Електронски светлина звук се Повлече Назад Автомобили Модел Деца Играчки за Момчиња Роденденски по
Ново - 5 %

Класичен Бенц ретро автомобил Легури на метал Diecast Автомобил 1:32 Електронски светлина звук се Повлече Назад Автомобили Модел

Залиха
DEN 527.52
DEN 501.00
Износот:


Детали за производот : Материјал : Метал Големина на : 13*4*4.7 cm Тежина : 280g Боја : четири видови Пакување : исклучителен подарок кутија Употреба : + + + колекција играчка подарок украси Бидете внимателни: 1. бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на различни прилагодувања на екранот. 2. поради разликата во мерни методи, таму ќе биде 1-3 сантиметар големина отстапување (1 cm = 0.39 инчи). Ви благодариме за вашето разбирање. Mail транспорт време : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 7 дена по вашата исплата. Сите од нив се меѓународните стандарди за воздухопловната, а понекогаш тоа може да потрае една недела, Како и за вашата земја на царинската управа. Британскиот | Америка | Австралија, Канада | | (за 15-35 дена) Германија Австрија Швајцарија | | | | Јапонија, Јужна Кореја (за 15-35 дена) Франција, Италија | | (за 25-60 дена), Бразил (за 35-90 дена) друг | (околу 20-60 дена) времето За испорака може да биде подолго од нормално за време на празничниот период (вклучувајќи ги празниците во Кина и купувачот на државата). 5-20 дена подолго. Ако вашата цел не ја прими стоката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се справи со вас правилно, задоволството на клиентите е нашиот најголем извршување. Повратни информации и услуги на клиентите : Почитувани купувачот, ние ви благодариме за вашиот бизнис. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да потрае неколку секунди да ни даде позитивни повратни информации и пет ѕвезда е голема пофалба. Вашето одобрување нè прави посигурни за да се отвори бизнис и да ви обезбедиме подобра услуга и подобар квалитет на производите. Ако имате било какви коментари или незадоволство со производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред нас даваат неутрален или негативен фидбек. Ве молиме да ни даде можност да ги реши сите проблеми, не се лесно да се иницира спорови или да му даде лоши критики. Вашето мислење е многу важна за нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и незадоволство ќе се среќава и ќе го реши проблемот правилно. Ние се обидува да ви даде подобро. Ви благодариме за вашата цел и желба вас и вашето семејство среќен живот.

Декларираните карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Бар-кодот:
No
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
BJM012
Сертификат Број:
2016152202016802
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Тип:
Автомобил
Материјал:
Метал
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
Двојно Коњи
Скала:
1
Карактеристики:
Мини, Се Повлече Назад, Модел, Светкави

Поврзани производи