20pcs/многу Различни Големина Накит Clasps & Куки рачно изработени Ѓердан Хривнија Распоредени Монистра Конектори Накит Додатоци
Ново - 3 %

20pcs/многу Различни Големина Накит Clasps & Куки рачно изработени Ѓердан Хривнија Распоредени Монистра Конектори Накит Додатоци

Залиха
DEN 33.12
DEN 32.00
Износот:


20pcs/многу Различни Големина Накит Clasps & Куки рачно изработени Ѓердан Хривнија Распоредени Монистра Конектори Накит Додатоци

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.2inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Пролет ѓердан глава
Објектот Дијаметар:
0.2inch
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
30g
Објектот Должина:
0.2inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Број На Модел На:
EY1690
Објектот Висина:
0.2inch
дупка со големина :
2-8mm

Поврзани производи