YFJEWE Жените Бран Логан Clavicle Ѓердани Луксузни Кристал Ѓердан Ѓердан Кристал Pendant Накит Јака Ѓердан N356
Ново - 39 %

YFJEWE Жените Бран Логан Clavicle Ѓердани Луксузни Кристал Ѓердан Ѓердан Кристал Pendant Накит Јака Ѓердан N356

Залиха
DEN 230.40
DEN 141.00
Износот:


YFJEWE Жените Бран Логан Clavicle Ѓердани Луксузни Кристал Ѓердан Ѓердан Кристал Pendant Накит Јака Ѓердан N356
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!

Декларираните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
30cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
YFJEWE
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Функција:
Фитнес Тракер
Pendant Големина:
Како слик покажува
Број На Модел На:
моден накит N356
is_customized:
Yes

Поврзани производи