Висок Qulity 3 Метар/многу Пурпурна Chiffon Ткаенина Мека Ткаенина За Фустан Поставата Крпа Материјал 120d georgette Ткаенини Свадба DIY
Ново - 10 %

Висок Qulity 3 Метар/многу Пурпурна Chiffon Ткаенина Мека Ткаенина За Фустан Поставата Крпа Материјал 120d georgette Ткаенини

Залиха
DEN 1373.28
DEN 1236.00
Износот:

Висок Qulity 3 метар/многу Пурпурна Chiffon Ткаенина Мека Ткаенина За Фустан Поставата Крпа Материјал 120d georgette Ткаенини Свадба DIY Спецификации : Metarial : chiffon Ширина : околу 150cm Дизајн : Чиста боја Боја : виолетова Погоден за облека, ткаенини, кошули, јакна, здолништа, фустани ***се Должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг приближно 1~2cm ! Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект ! Плаќање : 1.Можеме да го прифатиме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T или (Escow е најпосакувана) 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена по вашата нарачка, ако има некои тешко, ве молиме известете ме. Испорака : 1.Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. 2.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.) 3.Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. 4.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Повратни информации 1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. 2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. 3. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ви благодариме! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Декларираните карактеристики

боја:
Виолетова
Техника:
Ткаени
Тип:
Chiffon Ткаенина
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Nonwoven Техника:
Други
Стил:
Чиста Боја
Боење и завршна процес:
боење
боја:
виолетова
Ширина:
околу 150cm
is_customized:
Yes
Се користи за:
Облека ткаенини,Здолништа ,маица, фустан, облека, фаза мода
На алијас:
chiffon

Поврзани производи