Mairuige Мачка Шепа Цртан филм Голема Игра Mouse Pad 900*300 Висок Квалитет со Edge Заклучување Брзина Верзија Игра Тастатура Подлога за Гејмер
Ново - 6 %

Mairuige Мачка Шепа Цртан филм Голема Игра Mouse Pad 900*300 Висок Квалитет со Edge Заклучување Брзина Верзија Игра Тастатура

Залиха
DEN 434.88
DEN 409.00
Износот:

Mouse pad Верзија се : Брзина верзија 3. Ве молиме овозможи 0.06
/парче US $ 8.

Декларираните карактеристики

боја:
300x600X2MM, 350x600X2MM, 400x800x2MM, 300x700x2MM, 400x700x2MM, 400X700X3MM, 300X800X2mm, 400x800x3MM, 400x900x2MM, 400x900x3MM
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
џим
Големина:
XL
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Mairuige
Материјал:
Гума
Модел:
Обичај
Извор категорија:
Место со цел
Тип:
Персоналните производ
Материјал:
гума + платно
Еден двоен еднострани:
Еден
Карактеристики:
Анти-пропадна, тастатура подлога
Процесот:
термички трансфер
Обработка начин:
Да дознаам обичај
Шема:
Различни големини

Поврзани производи